Lamarine.sk - výnimočná reštaurácia

Atmosféra francúzkej reštaurácie La Marine Brasserie určite nadchne každého návštevníka. Krásne prostredie a zaručne kvalitné a chutné jedlo, to je La Marine. Pripravili sme webovú prezentáciu, ktorá má poskytnúť všetky dôležité informácie, ale aj prilákať na osobnú návštevu a stretnutie. 

 

 

DIZAJN WEBU

 

 

Pri tvorbe webov a aplikácií dávajú naši dizajnéri do popredia kvalitný obsah, ktorý upúta a je okulahodiaci. Dizajn tejto web stránky reprezentuje eleganciu a pôvab samotnej reštaurácie. Dizajn na mieru nám bol poskytnutý od agentúry BUMBLE (http://www.bumble.sk). Vzhľadom na zameranie sa, predovšetkým na mobilné zariadenia, bola veľmi vkusne vyladená a detailne prepracovaná One Page, ktorá nepozostáva z jednotlivých podstránok, ale všetky informácie sú prehľadne usporiadané na jednej strane. Ďalšou úlohou bolo pohodlné prezeranie si jedálneho lístka z vášho zariadenia. Dokument sa prispôsobí obrazovke vášho smartphonu, tabletu alebo počítača.

 

 

 

 

VÝHODY VYLEPŠENEJ MOBILNEJ VERZIE

 

Stalo sa Vám už niekedy, že ste súrne potrebovali nájsť kontakt na firmu a zavolať tam priamo z mobilu? Vzhľadom na neustály rast návštevníkov tohto webu práve z mobilov, sme s rozhodli popracovať na optimalizácii mobilného zariadenia. Rovnako ako pri všetkých našich weboch sú aj v tomto prípade aktívne kontaktné údaje. Vďaka tomu, že je tento web responzívny, z vášho telefónu môžete jedným klikom začať váš hovor, poslať mail alebo si otvoriť mobilnú navigáciu. Mobilným zariadeniam je tiež prispôsobená galéria fotografií, čo umožňuje používateľovi jednoduchým používaním slide prezerať si fotografie. Už nie je potrebné približovať si dokumenty stiahnutím a oddialením prstov. Potiahnutím prsta nahor/nadol (gesto swipe) sa fotografia uzatvorí.

 

PLNÍME SNY KLIENTA

 

 

 

Jednou z požiadaviek klienta bolo, aby sa stránka zobrazovala aj v inom ako slovenskom jazyku. Preto sme aplikovali jazykové mutácie v SK a EN jazyku.

 

Klientovi sme tiež pripravili jednoduchý systém editácie obsahu, aby mohol pohodlne upravovať jedálny lístok priamo cez náš WAME admin CMS.

 

Zachovaný ostal objednávkový systém. Po vyplnení rezervačného formulára je objednávka odosielaná v prehľadnom maily na prevádzku.

 

 

prehľadný rezervačný formulár