A&Z - Raj pre ženy

A&Z je internetový obchod zameraný na štýlové kabelky, dámske a pánske peňaženky a drobné modné doplnky. Pre túto nenápadnú predajňu v centre Bardejova sme naprogramovali unikátny responzívny eshop podľa konkrétnych požiadavok s prihliadaním na jednoduchosť a čistotu stránky.

 

 

Fotografovanie produktov

 

dizajn

 

 

Klient predáva (okrem iného) limitované edície produktov, ktoré má na sklade obvykle len v jednom kuse, no nemá k nim produktové fotografie od výrobcu. Preto si produkty musí fotografovať sám. Pri bežnom fotení produktu na predajni pri zlých svetelných podmienkach (nevhodnom podklade / pozadí) vyzerá aj nový značkový tovar prvotriednej kvality ako použitý - a teda nie lákavý. A to ovplyvňuje predaj. Preto sme zohnali zelené plátno a aplikáciu pre mobilné telefóny, ktoré odfiltrujú zelené pozadie a nahradia ho univerzálnou bielou farbou a produkt tak vyzerá perfektne.

 

My sme použili Chroma key Studio Pro, alebo Chroma key Studio - Green, Blue or Pink Screen (iOS, 2.99€). Dostupných aplikácii pre iOS alebo Andriod je veľa. Treba si dať pozor hlavne na referencie, pretože mnoho z nich je veľmi nekvalitných. Nájdu sa aj neplatené, no každá má nejaké obmedzenia, preto boli pre tento prípad nepoužiteľné.

 

 

Dizajnové riešenie systému: Farby

 

 

dizajn

 

Dizajnové riešenie systému: Fonty

 

 

dizajn